Hizmetlerimiz

botokssBotoks

Botoks tıpta ve dişhekimliğinde nöromüsküler aktiviteyi belirli süreler bloke ederek çeşitli endikasyonlarda tedavi ya da kozmetik amaçlar ile kullanılan ve Clostridium Botulinum adlı bakteriden elde edilen bir toksindir.

Devami İçim.

2720_1280x8001

Yüz Tasarımı

Günümüzde estetik herşeyde ön plana çıkmaktadır.Artık herkes sadece diş yaptırmayı değil estetiğide talep etmektedir.Tam bir estetik gülüş tasarımı için dişleri ve yüzü bir bütün olarak düşünmek gerekmektedir.

Devamı İçin.

20152161058484874

Yüz Dolgusu

Fizyolojik yaslanma sonucunda yerçekimine, fazla güneş ışınına maruz kalan ve nem kaybına uğrayan kollajen ve elastin liflerindeki bozulma ve çökmelerin sonucu olan kırışıklıkların…

Devamı İçin.

Botoks-nasİl-etki-eder

Endepeel

Endopeel 6-8 aylık bir süre için, hemen sonuç veren yüz veya vücut liftingi elde etmek üzere patentli bir kimyasal yöntem kullanılarak progresif medikal lifting gerçekleştirmeye yönelik tıbbi bir tekniktir.

Devamı İçin.

beyazlatma (800 x 450)

Gülüş Tasarımı

İnsanların gülümsediği anda ilk dikkat çeken organlar yüz bölgesi ve bu bölümü süsleyen dişlerimizdir.

Devamı İçin.

implant-ne-kadar-sure-kullanilir

İmplant

İmplantlar eksik dişlerin tamamlanması için çene kemiğine yerleştirilen titanyum yapay diş kökleridir.

Devamı için.

 

unnamedZirkonyum

Diş hekimliği teknolojisi bugün başarılı ve estetik restoratif çözüm olarak hem ön hem de arka bölgelerdeki dişlerde rahatlıkla kullanılabilen ZİRKONYA esaslı materyali önermektedir

Devamı İçin.

62b907ac74cae809db787a004d8a258d

Tam Protezler

Ağızdaki dişlerin kaybedilmesi sonucu meydana gelen boşlukların yapay maddelerle tamamlanmasını sağlamak için yapılan apareylerdir.

Devamı İçim.

unnamed (2) (800 x 450)

Lazer

Son 30 yılda lazer tıbbın tüm dallarında çok başarılı sonuçlar vermiştir.günümüzde daha ileri ve derin tedavi tekniklerinde kullanmak amaçlı gelişmeye…

Devamı İçin.

unnamed (1) (800 x 450)

Diş Pırlantaları

Diş yuzeyine hiç dokunmadan özel yapistirici bondinglerle diş yuzeyine yapistirilan aksesuardır.

Devamı İçin.

7063882endodonti2

Kanal Tedavisi (Endodonti)

Dişin görünen beyaz tabakası (mine) altında yine sert doku olan dentin ve dişe canlılık sağlayan  pulpa (sinir) tabakası bulunmaktadır.

Devamı İçin.

unnamed (4) (800 x 450)Diş Dolgusu

Dolgu; dişteki çürüğün temizlenip oluşacak boşluğun uygun bir materyalle doldurulması işlemidir. Dolgu için kullanılan çok çeşitli malzemeler vardır.

Devamı İçin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>